współpraca // kontaktFantastyczne książki i jak je znaleźć - nazwa nie przez przypadek nawiązuje do Harry'ego Pottera. To moje prywatne, magiczne miejsce, w którym mogę się dzielić swoimi przemyśleniami na temat przeczytanych przeze mnie książek, które przenoszą mnie w najróżniejsze - magiczne - skrawki świata (zarówno tego rzeczywistego jak i wymyślonego).

Kto zagląda na mojego bloga? Przede wszystkim osoby zakochane w książkach i poszukujące szczerych opinii o danych pozycjach, pełnych emocji i bezpośredniego wskazania na mocne i słabe strony. Dlaczego tak myślę? Ponieważ przez blisko 3 lata, przez bloga przewinęło się wiele osób. Ci którzy zostali, mogą być pewni, że otrzymają ode mnie prawdę. Nie będę polecać czegoś, co odbierało mi przyjemność z czytania. Nie chcę, by osoby które do mnie zaglądają, musiały się męczyć z czymś, przed czym mogłam ich ostrzec. Wszystkich czytelników łączy jednak jedno. Mają własne zdanie, które wyrażają w komentarzach. Nie jestem od tego, aby komuś zdanie narzucać. Dyskusja jest zawsze mile widziana. 


Jestem otwarta na współpracę w różnej postaci. Nie samymi książkami żyje człowiek. Instagram to drugie serce tego bloga. To tam na bieżąco dzielę się spostrzeżeniami z lektury, to tam ukazuje się moja bardziej kreatywna dusza i zamiłowanie do uwieczniania chwili na zdjęciach. No i oczywiście to tam najłatwiej o większy zasięg.

Stawiam na estetykę, jakość i cząstkę siebie. Wszystko co publikuję jest częścią mnie, dlatego musi być szczerze. Nie można przecież ukryć prawdy przed samym sobą.


Jestem studentką, próbującą połączyć pasję z codziennością. Uwielbiam podróże, krótkie ucieczki poza miasto. Bilet na pociąg, aparat, książka i słuchawki - to mój przepis na chwilę dla siebie. Ale moje życie to także miłość do kolekcjonowania wspomnień, cieszenie się z drobiazgów i kubek kawy w przepięknym wnętrzu kawiarni. Marzycielka z jeżem w akwarium (w kieszeni byłoby zbyt bolesne ;), z aparatem w dłoni i literaturą zamiast serca. To ja. Mam nadzieję, że się dogadamy. 

Chętny do współpracy? Nie bój się napisać! blog.findthesoul@gmail.com Odpiszę na każdą wiadomość. Jestem przekonana, że razem znajdziemy tę idealną formę wspólnego działania.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Konnichiwa drogi czytelniku!
Bardzo dziękuję za każde wejścia, a tym bardziej za komentarze. Jeśli masz chwilkę skomentuj, jeśli nie wiesz co napisać, to chętnie się dowiem co aktualnie czytasz i oczywiście co ciekawego polecasz! ;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia